فیلتر فراخوان

(نوشتن یک کلمه از عنوان کافیست)

لک لک بوک

برترین کاربران فراخوان

جشنواره سراسری «داستان کوتاه طنزآمیز» فراخوان داد

1399-01-20

جشنواره سراسری «داستان کوتاه طنزآمیز» فراخوان داد کانون کتاب و اندیشه دانشگاه فردوسی مشهد با همکاری مدیریت فرهنگی و فعالیت‌های داوطلبانه این دانشگاه، به‌منظور شناسایی استعدادهای برتر در زمینه داستان‌نویسی و کمک به عرصه کتاب و کتابخوانی، جشنواره ادبی «داستان کوتاه طنزآمیز» را برگزار می‌کند.
طبق آیین نامه اعلام شده از کانون کتاب و اندیشه دانشگاه فردوسی، این جشنواره به صورت ملی برگزار می‌شود و شامل تمامی استان‌ها در سراسر کشور خواهد شد.

جشنواره طنزآمیز شامل دو بخشِ موضوع آزاد و موضوع نگاه جانبی با نگاه ویژه به زندگی دانشجویی است و هر نویسنده شرکت کننده، می‌تواند با حداکثر سه اثر در این جشنواره حضور پیدا کند.

از دیگر مقررات این جشنواره، به کار بردن 200 الی هزار واژه در هر داستان کوتاه، قرار گیری هر یک از داستان‌ها در فایل pdf جداگانه و استفاده از فونت B Nazanin در سایز 12 است.

کسانی که مایل به شرکت در این جشنواره هستند، می‌توانند آثار خود را تا 20 فروردین سال 1399، همراه با عنوان داستان کوتاه، نام و نام خانوادگی، مقطع تحصیلی، نام استان، شماره تماس ثابت و شماره تلفن همراه به آی. دی تلگرام @majdi_hm ارسال کنند.

  • داستان‌نویسی
  • طنز
  • عمومی