فیلتر اخبار عمومی

(نوشتن یک کلمه از عنوان کافیست)

لک لک بوک

برترین کاربران اخبار عمومی

تخفیف‌های قرنطینه‌ای آمازون برای مطالعه کتاب الکترونیک

1399-01-30

تخفیف‌های قرنطینه‌ای آمازون برای مطالعه کتاب الکترونیک به نقل از ایبوک ریدر، مسئولان فروشگاه کتاب آمازون اعلام کردند خدمات نامحدود عرضه کتاب خود در ایام قرنطینه را با حداکثر 40درصد ارائه می‌کنند. سرویس نامحدود کتاب آمازون اکثراً از طریق کتابخوان الکترونیک کیندل در اختیار کاربران قرار داده می‌شود.

آمازون اعلام کرده با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور آمریکا و قرنطینه شدن بسیاری از شهروندان این کشور، این تخفیف‌ها را برای سرگرم شدن و مطالعه کتاب‌های بیشتر ارائه می‌کند.

این فروشگاه همچنین برای کاربران و مشترکان قدیمی این سرویس دو ماه خدمات رایگان ارائه کرده است. کاربران پیش از این ماهیانه حدود 10دلار برای مطالعه نامحدود کتاب‌های الکترونیک به آمازون پرداخت می‌کردند.

آمازون گفته است در ایام قرنطینه کاربران جدید و مشترکان قدیمی می‌توانند با توجه به نوع کاربری خود از تخفیف‌های این سایت بهره ببرند. این تخفیف‌ها از سوی مسئولان آمازون هدیه دوران قرنطینه معرفی شده است.

البته سرویس‌های تخفیف‌دار آمازون قرار است تا پایان ماه آوریل ادامه داشته باشد و بعد از آن به روال عادی خود برمی‌گردد. دو ماه رایگان استفاده از کتاب‌های الکترونیک برای کاربران جدید این سرویس در نظر گرفته شده است.

سرویس نامحدود کتاب آمازون در دستگاه کیندل در اصل کتابخانه‌ای عظیم متشکل از حدود یک میلیون جلد کتاب الکترونیکی است که کتاب‌های مصور، مجلات و کتاب صوتی نیز شامل آن می‌شود. کاربران در ایام قرنطینه بدون محدودیت می‌توانند در یک زمان 10 کتاب به طور همزمان دانلود کنند.

  • اخبار عمومی