فیلتر فراخوان

(نوشتن یک کلمه از عنوان کافیست)

لک لک بوک

برترین کاربران فراخوان

اجرای مسابقه کتابخوانی «مرا بخوان» ویژه روزهای خانه‌نشینی

1399-01-31

اجرای مسابقه کتابخوانی «مرا بخوان» ویژه روزهای خانه‌نشینی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان فارس از اجرای مرحله دوم مسابقه کتابخوان مجازی «مرا بخوان» ویژه نوروز و ضرورت خانه نشینی حداکثری خبر داد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در فارس، روح‌الله منوچهری با اعلام اینکه مرحله دوم مسابقه کتابخوانی مجازی «مرا بخوان» در استان اجرا شده است، گفت: با توجه به تعطیلی کتابخانه‌های عمومی و عدم دسترسی اعضا به منابع کتابخانه‌ها، افراد می‌توانند با معرفی کتاب مورد علاقه خود یا معرفی و به اشتراک‌گذاری یک کتاب از کتابخانه‌های شخصی‌شان در این رویداد شرکت کنند.

وی با تصریح اینکه مهلت شرکت در این مسابقه تا پایان فروردین ماه 1399 خواهد بود، اضافه کرد: علاقه مندان در تمامی رده‌های سنی می‌توانند با انتخاب یک کتاب و معرفی آن در قالب یک ویدئو در این رقابت حضور یابند؛ فایل ویدئویی ارسالی با کادر افقی و حداکثر 60 ثانیه باشد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس تصریح کرد: برای شرکت در این مسابقه، لازم است فایل ویدئوی معرفی کتاب ابتدا در صفحه اینستاگرام شرکت کنندگان با هشتگ‌های #مرا_بخوان و #کرونا_را_شکست_میدهیم منتشر و سپس به صفحه رسمی اینستاگرام اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان فارس به نشانی (farslibrary) ارسال شود.

  • کتاب‌خوانی
  • عمومی