فیلتر فراخوان

(نوشتن یک کلمه از عنوان کافیست)

لک لک بوک

برترین کاربران فراخوان

فراخوان مهرواره «سرو نامه» منتشر شد

1399-03-31

فراخوان مهرواره «سرو نامه» منتشر شد به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران، با توجه به شیوع ویروس کرونا بخش مکاتبه‌ای واحد آفرینش‌های ادبی کانون پرورش فکری استان تهران باهدف ایجاد فرصتی برای همدلی با پزشکان و پرستاران، پاسداشت جامعه پزشکی، تلاش برای استمرار سنت دیرینه و ارزشمند نامه‌نگاری و شناسایی و شکوفایی استعدادهای ادبی کودکان و نوجوانان، مهرواره «سرو نامه» را طراحی و منتشر کرده و در فراخوانی کودکان و نوجوانان و اولیاء تربیتی را به نوشتن نامه برای کادر درمانی و قدردانی از تلاش‌های بی‌دریغ این عزیزان دعوت کرده است.

نامه‌های دریافت شده در پایان هرماه توسط مربیان و کارشناسان واحد آفرینش‌های ادبی کانون استان تهران بررسی‌شده و ۵ نامه برگزیده معرفی و تقدیر می‌گردد.

فهیمه شانه، سمیرا قیومی، مربیان پاسخگو و مریم عباسی، نگین صدری زاده کارشناسان آفرینش‌های ادبی و مهرنوش قربانعلی کارشناس مسئول آفرینش‌های ادبی، داوری نامه‌های مهرواره‌ «سرو نامه» را به عهده‌دارند.

همچنین واحد ادبی در تلاش است که نامه‌ها را به دست مخاطبان اصلی آن‌ها یعنی پرستاران، پزشکان و کادر درمانی برساند.

مهرواره‌ «سرو نامه» از کودکان و نوجوانان، مربیان، معلمان و کارشناسان و اولیای تربیتی دعوت کرده است تا نامه‌های خود را خطاب به پزشکان، پرستاران و کادر درمانی به آدرس mokatebe.tehran@kpf.ir ارسال کنند.

  • عمومی