فیلتر کتاب

(نوشتن یک کلمه از عنوان کافیست)

لک لک بوک

برترین کاربران کتاب

12 ستون

علوم انسانی

مترجم : ندا اسدی

کتاب ۱۲ ستون موفقیت یکی از آثار موفق جیم ران است. در این کتاب ۱۲ عامل مهم که در موفقیت در هر کاری نقش دارند موردبررسی قرارگرفته است. با دانستن و به کار بردن این ۱۲ عامل می‌توانید در هر کاری موفقیت لازم را به دست آورید.
هر انسانی خواهان موفقیت در همه امور زندگی‌اش است اما نکته اینجاست که موفقیت هیچ‌گاه بی‌دلیل و اتفاقی به دست نمی‌آید. انسان‌های موفق عوامل موثر و دخیل را می‌شناسند و به‌صورت روتین آن‌ها را به کار می‌بندند. در این کتاب تعدادی از این عوامل بررسی‌شده است. به‌طور مثال یکی از این عوامل استفاده درست از زمان است. همه ما در طول زندگی بارها شنیده‌ایم که وقت طلا است اما آیا در عمل هم قدر زمان را دانسته‌ایم و از آن استفاده درست را داشته‌ایم؟ واقعیت این است که اکثر ما زمانه‌ای زیادی را بیهوده هدر می‌دهیم و بعدها حسرت آن را می‌خوریم. با مدیریت زمان می‌توان بیشترین بهره را از آن برد و به موفقیت نزدیک شد. با برنامه‌ریزی دقیق و داشتن فهرستی از کارهای روزانه و ماهانه می‌توانید تا حد زیادی زمانتان را مدیریت کنید و از اتلاف آن جلوگیری کنید. به یاد داشته باشید که قرار نیست زمان خود را با ده‌ها برنامه مختلف پرکنید و زمان کافی برای استراحت باقی نگذارید چراکه پس از مدتی طبق چنین برنامه‌ای بازدهی شما پایین می‌آید و سلامتتان به خطر می‌افتد.
یکی دیگر از موارد این کتاب هم‌نشینی با بهترین انسان‌ها است. همه ما شاید این را میدانیم که هم‌نشینی با افراد موفق و باانگیزه باعث می‌شود ما نیز انگیزه برای ترقی پیدا کنیم. انسان‌های موفق، کتاب‌های خوب و برنامه‌های درست در موفقیت ما تأثیر بسزایی دارند و بلعکس اگر ما با انسان‌های ناموفق و بی‌هدف دمخور باشیم انگیزه ما نیز پس از مدتی کاهش می‌یابد.کتاب صوتی

نوار
نوار
لینک خرید از نوار

کتاب های مشابه