فیلتر کتاب

(نوشتن یک کلمه از عنوان کافیست)

لک لک بوک

برترین کاربران کتاب

بهترین سال زندگی شما

علوم انسانی

مترجم : مهدی ایزدی

دبی فورد (۱ اکتبر ۱۹۵۵ – ۱۷ فوریه ۲۰۱۳) نویسنده، مدرس، معلم و سخنران شناخته شده آمریکایی است، بیشترین شهرت او برای کتاب نیمه تاریک وجود است که توسط نیویورک تایمز در سال ۱۹۹۸ با هدف کمک به خوانندگان خود در غلبه بر سایه فردی با کمک روانشناسی مدرن و دستورالعمل‌های معنوی به چاپ رسیده‌است. این کتاب در سال انتشار خود جز پرفروشترین کتاب‌های سال بود.
در کتاب حاضر، نویسنده به خوبی دریافته است که اگر بخواهیم بهترین سال زندگی خود را زیست کنیم، باید تغییراتی بنیادی در زندگی خود ایجاد کنیم. مسلما این تغییرات با رویه‌ی سابق و ادامه عادات گذشته امکان‌پذیر نخواهد بود. اینجاست که نویسنده در سه فصل: آرزو کنید/ برنامه‌ریزی کنید/ زندگی کنید، برای هریک از موارد نامبرده، زیرمجموعه و راهکارهایی را بیان می‌کند و برای هریک تمرین‌های جداگانه‌ی را شرح می‌دهد.
چناهنچه هر قسمت از این تمرین‌های اصولی رعایت شود و فرد خواهان تغییرات جدی باشد، قطعا به دنبال آن تغییرات عمده رخ خواهد داد.
نویسنده تمام ترفندهایی را که بشر به کار می‌برد که تابع تغییر نشود، همچنین موانع شکست را واکاوی می‌کند و از ما می‌خواهد که مسوول عظمت خود باشیم، به تعالی برسیم و از زندگی لذت ببریم.
مهناز شهریاری

موضوع(ها):
خودسازیدبی فورد
دبی فورد دبی فورد نویسنده،مدرس، معلم و سخنران شناخته شده آمریکایی ۱ اکتبر ۱۹۵۵ در کالیفرنیا آمریکا بدنیا آمد.

کتاب صوتی

نوار
نوار
لینک خرید از نوار