فیلتر کتاب

(نوشتن یک کلمه از عنوان کافیست)

لک لک بوک

برترین کاربران کتاب

بیندیشید و ثروتمند شوید

علوم انسانی

مترجم :

کتاب «بیندیشید و ثروتمند» شوید را «ناپلئون هیل» نویسنده آمریکایی در سال ۱۹۳۷ نوشته است. برای نوشتن این کتاب هیل از «اندرو کارنگی» تاجر مشهور آمریکایی کمک و مشاوره زیادی گرفته است. ناپلئون هیل مدعی است مخاطبین با خواندن این کتاب نه‌تنها روش‌های افزایش درآمد را خواهند آموخت، بلکه با راه‌ها و رموز موفقیت در هر شغلی که دارند نیز بیشتر آشنا می‌شوند.

این کتاب که حاصل ۲۰ سال تحقیق ناپلئون هیل بر زندگی، پیشه و روش افراد موفق است، دارای ۱۳ فصل می‌باشد. ۱- اشتیاق، ۲- ایمان، ۳- پیشنهاد، ۴- علم و تخصص، ۵- تصویرسازی، ۶- برنامه‌ریزی سازمان‌دهی شده، ۷- تصمیم، ۸- پافشاری، ۹- قدرت ذهن برتر، ۱۰- راز میل جنسی، ۱۱- ضمیر ناخودآگاه، ۱۲- مغز و ۱۳- حس ششم.
هیل معتقد است که با به کار بستن این ۱۳ روش هرکسی می‌تواند به ثروت و موفقیت دست پیدا کند. او این کتاب را در سال‌های جنگ جهانی و اوج رکود اقتصادی_ اجتماعی نوشت که تا زمان مرگ او ۲۰ میلیون نسخه از آن فروش رفت و بعدها آمار فروش آن بسیار بالاتر رفت. هیل برای نوشتن این کتاب با حدود ۵۰۰ نفر از افراد موفق مصاحبه کرد و یا زندگی آن‌ها را مورد مطالعه قرارداد. ازجمله این افراد می‌توان به فورد، ادیسون، گراهام بل، محمدعلی کلی و... اشاره داشت.
کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید تا به امروز پرفروش‌ترین کتاب بعد از انجیل و هری پاتر بوده است.ناپلئون هیل
ناپلئون هیل ناپلئون هیل (Napoleon Hill) متولد ۱۸۸۳ اکتبر ۲۶، نویسنده آمریکایی که یکی از پیشگامان سبک مدرن ادبیات موفقیت شخصی بود. وی در تاریخ ۸ نوامبر ۱۹۷۰ در سن 87 سالگی درگذشت.

کتاب صوتی

نوار
نوار
لینک خرید از نوار

کتاب های مشابه