فیلتر کتاب

(نوشتن یک کلمه از عنوان کافیست)

لک لک بوک

برترین کاربران کتاب

چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

علوم انسانی

مترجم : گیتی خوشدل

چهار اثر از فلورانس اسکاول شین با عنوان اصلیThe collected writings of scovel shinn) ) شناخته‌شده‌ترین اثر اسکاول شین نویسنده‌ی آمریکایی در بین خوانندگان ایرانی‌ست که در زمره‌ی کتاب‌های انگیزشی روانشناسی قرار می‌گیرد.
این کتاب، چهار اثر از اسکاول شین را در ۴ بخش با عناوین «بازی زندگی و راه این بازی»، «کلام تو عصای معجزه‌گر توست»، «در مخفی توفیق» و «نفوذ کلام» شامل می‌شود که بین سال‌های ۱۹۲۵ تا ۱۹۵۹ نوشته شده‌اند.
اسکاول شین در این کتاب از قدرت ذهن می‌گوید و به بررسی قانون جذب می‌پردازد. طبق قانون جذب هر آنچه از ذهن شما می‌گذرد، روزی به تحقق خواهد پیوست. به گفته‌ی او جهان قانونمند است و با فراگرفتن و تسلط بر قوانین آن، رسیدن به مقصد آسان‌تر می‌شود. چهار اثر از فلورانس اسکاول شین سرشار از تعالیم ذهنی است و برای هر کدام از آموزه‌ها مثال‌هایی حقیقی از زندگی افراد آورده شده که آن را باورپذیرتر می‌کند. خواندن این کتاب حسی از قدرت لایتناهی را در شما زنده می‌کند که ممکن است پیش‌تر با آن آشنا نبوده باشید. اسکاول شین به ما می‌آموزد که ترس‌های خود را با ایمان جایگزین کنیم. چرا که ترس به معنای ایمان به شر است. در واقع ترس ایمان را نفی می‌کند.
اسکاول شین با بیان صمیمی و بی‌تکلف خود موفق می‌شود خواننده را با خود همراه کند و به این طریق مفاهیمی عمیق و پرمعنا را به او انتقال دهد. او سعی در نمایاندن این نکته دارد که درد و رنج‌های ما، ناکامی یا کامیابی، موفقیت، ثروت و خوشبختی همه در گرو ذهن و زبان ماست و آنچه به آن فکر می‌کنیم، یا به زبان می‌آوریم، بی کم و کاست برایمان اتفاق می‌افتد.
ترجمه‌های فارسی این کتاب در ایران بارها توسط ناشران مختلف منتشر شده که ترجمه‌ی خانم گیتی خوشدل توسط نشر پیکان برجسته‌ترین آن‌هاست.
اکرم حیدری

موفقیت
انگیزشیکتاب صوتی

نوار
نوار
لینک خرید از نوار

قسمتی از کتاب

شاید همیشه نتوانیم اندیشه‌هایمان را مهار کنیم اما کلام خود را می‌توانیم در اختیار گیریم. تکرار بر ذهن نیمه هوشیار اثر می‌گذارد و آنگاه بر موقعیت تسلط می‌یابیم.

ارسال دیدگاه

 golbahar_bookish

golbahar_bookish

بانو فلورانس خیلی رو مثبت اندیشی و شکرگزاری تاکید میکنه و میگه هرچی فکر کنید اونو جذب خواهید کرد و از این حرفها.البته به توکل کردن و حفظ آرامش هم خیلی تاکید میکنه...من تاحدودی باهاش موافقم ولی نه کاملا...آدم وقتی این کتاب رو میخونه تا مدتی جوگیر میشه و فکر میکنه که با مثبت اندیشی و توکل و تکرار یسری جملات به همه چی میرسه.تاحدودی با فکر کردن میشه رسید ولی حتما باید درکنار توکل و مثبت اندیشی تلاش کرد.

1399-01-13

کتاب های مشابه