فیلتر نویسنده

(نوشتن یک کلمه از عنوان کافیست)

لک لک بوک

برترین کاربران نویسنده

برایان تریسی

برایان تریسی

تولد : برایان تریسی در ۵ ژانویه سال ۱۹۴۴ میلادی در شهر شارلوت تاون (مرکز استان پرنس ادوارد) واقع در کشور کانادا به دنیا آمد.

«برایان تریسی» از نویسندگان کتابهای خودیاری است. موضوع سمینارها و ارائه‌های او شامل رهبری، فروش، مدیریت مؤثر و استراتژی کسب و کار است. او همچنین در زمینه فروش و بازاریابی، سرمایه‌گذاری، ساخت‌وساز، واردات، توزیع و نیز مشاوره مدیریتی فعالیت داشته‌است. او تاکنون ده‌ها کتاب نگاشته‌است. آثار او بدون اجازه یکی از پایه‌های اصلی بازاریابی شبکه‌ای در ایران است. او ۴ بار به ایران سفر کرده و در مرکز همایش‌های صدا و سیما به سخنرانی پرداخته است.
کتاب‌های ترجمه‌شده او در فارسی «100 اصل شکست‌ناپذیر موفقیت در زندگی و کسب و کار: 45 اصل زندگی، موفقیت، کسب و کار و مدیریت برتر»، «100 قانون بی چون و چرا برای موفقیت در تجارت»، «100 قانون شکست‌ناپذیر موفقیت در کار و زندگی»، « 100 قانون شکست‌ناپذیر موفقیت در کار و زندگی: قانون‌های پول» و...

نوشته ای از برایان تریسی

«یکی از پرقدرت‌ترین کلمات در مدیریت زمان کلمه ”نه” است. به هر کاری که استفاده بهینه از وقت و زندگی‌تان نیست نه بگویید. این کلمه را زود بگویید و بیشتر از آن استفاده کنید. واقعیت این است که ما وقتی برای تلف کردن نداریم.»

کتاب های برایان تریسی