فیلتر کتاب

(نوشتن یک کلمه از عنوان کافیست)

لک لک بوک

برترین کاربران کتاب

گمشده

ادبیات

مترجم : فیروزه مهرزاد

کتاب «گمشده» نوشته اندی اندروز است که با ترجمه فیروزه مهرزاد و خوانش حسن آزادی منتشر شده.
اندی اندروز، نویسنده کتاب گمشده، از پرمخاطب‌ترین نویسندگان در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز و از سخنرانان مطرح دنیاست. زیگ زیگلار از او به‌عنوان بهترین سخنرانی که تا به حال دیده است یاد می‌کند. اما اندی اندروز همیشه این چنین موفق نبود. در حقیقت، او در اوایل جوانی بی‌خانمان بود. از پیرمردی آموخت چگونه بر شرایط غلبه کند و به موفقیت دست یابد.
اندروز به‌عنوان نویسنده‌ای شناخته می‌شود که آثارش در حوزة خودشناسی مخاطب زیادی دارند و رویکردی اخلاقی را در نوشتن در پیش می‌گیرد. او بیش از ۲۰ کتاب منتشر کرده و حدود چهار میلیون نسخه از کتاب‌هایش به فروش رفته است. کشورهای غیرانگلیسی‌زبان هم از آثار او استقبال کرده‌ و کتاب‌هایش به بیش از ۲۰ زبان ترجمه شده‌اند. مسافر، راهنما و درمانگر از دیگر آثار او هستند. او در آمریکا به‌عنوان داستان‌نویسی مطرح شناخته می‌شود که در آثارش، با ارائه یک داستان جذاب، نوعی دیگر از نگریستن به مسائل را ارائه می‌دهد.
اندروز در گمشده با آمیختن حقایقی تاریخی و عشق، داستانی بی‌نظیر خلق می‌کند. گمشده داستان قطعات مختلف عتیقه‌ای مقدس را دنبال می‌کند که نیروی شگرفی به قلب شخصی که آن را در دست دارد هدیه می‌دهد. این کتاب عنوان دومی نیز دارد: داستانی از یک اکتشاف شخصیاندی اندروز
اندی اندروز اندی اندروز (متولد 22 می 1959) نویسنده آمریکایی کتاب های خود محوری / مشاوره و سخنران شرکتی است که به خاطر کتاب پرفروشش «مسافر» در سال 2002، شناخته می شود.

کتاب صوتی

نوار
نوار
لینک خرید از نوار

کتاب های مشابه