فیلتر کتاب

(نوشتن یک کلمه از عنوان کافیست)

لک لک بوک

برترین کاربران کتاب

من پیش از تو

ادبیات

مترجم : اعظم قاسمی

من پیش از تو نوشته‌ی جوجو مویز ،روزنامه‌نگار و نویسنده انگلیسی است که در سال ۲۰۱۲ چاپ شده است. من پیش از تو یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز و یکی از پرفروش‌ترین کتاب سال‌های اخیر ایران است. آسوشیتدپرس در مورد من پیش از تو می‌گوید: «بعضی کتاب‌ها را نمی‌توان زمین گذاشت. پیشنهاد ما اینست که کتاب من پیش از تو را باید همراه با یک جعبه دستمال کاغذی فروخت.» جوجو مویز تنها کسی است که تابه‌حال توانسته دو بار موفق به کسب جایزه‌ی انجمن رمان‌نویسان رمانتیک شود و آثارش جزو پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز است.
داستان کتاب من پیش از تو در مورد زندگی مرد جوان و ماجراجویی است که با علاقه‌ی فراوان، ورزش‌های خطرناکی انجام می‌دهد و در یک حادثه تمام زندگی‌اش دچار تغییر می‌شود. اما بعد از ورود لوئیسا کلارک که دختری بیست و شش ساله و از طبقه کارگر جامعه است که چند روزی است شغل هفت ساله‌اش در یک کافه‌ی محلی را از دست می‌دهد، به زندگی شخصیت مرد داستان همه چیز در زندگی او رنگ تازه می‌یابد و... .
کتاب من پیش از تو در ایران اولین‌بار توسط مریم مفتاحی ترجمه و توسط نشر آموت چاپ شد. این کتاب دوباره در سال ۱۳۹۵ توسط انتشارات جامی و با ترجمه‌ی شیدا رضایی چاپ گردید.

فروغ فرهی

موضوع(ها):
داستان‌های انگلیسی - قرن ۲۱م.
۵۴۴ صفحه - رقعی (شومیز) - چاپ ۴ - ۱۰۰۰ نسخه ISBN: ۹۷۸-۶۰۰-۹۸۰۶۰-۰-۳
تاریخ نشر:۹۷/۰۳/۰۹ قیمت :۳۵۰۰۰۰ ریال
كد دیویی:۸۲۳.۹۱۲ زبان كتاب:فارسی محل نشر:تهران - تهرانجوجو مویز
جوجو مویز جوجو مویز (به انگلیسی: Jojo Moyes) (متولد ۴ اوت سال ۱۹۶۹ در لندن، انگلستان) روزنامه‌نگاری انگلیسی است که از سال ۲۰۰۲ به نوشتن رمان‌های عاشقانه مشغول است.

کتاب صوتی

نوار
نوار
لینک خرید از نوار

قسمتی از کتاب

وقتی وارد دنیای جدیدت می‌شوی، اولش کمی احساس ناراحتی خواهی کرد. آدم‌ها وقتی از منطقه‌ی امن خودشان بیرون می‌آیند، همیشه احساس سردرگمی می‌کنند.