فیلتر کتاب

(نوشتن یک کلمه از عنوان کافیست)

لک لک بوک

برترین کاربران کتاب

من پیش از تو

ادبیات

مترجم : شیدا رضایی

من پیش از تو نوشته‌ی جوجو مویز ،روزنامه‌نگار و نویسنده انگلیسی، است که در سال ۲۰۱۲ چاپ شده است. این کتاب از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز و یکی از پرفروش‌ترین کتاب سال‌های اخیر ایران است. آسوشیتدپرس در مورد این کتاب می‌گوید: «بعضی کتاب‌ها را نمی‌توان زمین گذاشت. پیشنهاد ما اینست که کتاب من پیش از تو را باید همراه با یک جعبه دستمال کاغذی فروخت.» جوجو مویز تنها کسی است که تابه‌حال توانسته دو بار موفق به کسب جایزه‌ی انجمن رمان‌نویسان رمانتیک شود و آثارش جزو پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز است.
داستان کتاب در مورد زندگی مرد جوان و ماجراجویی است که با علاقه‌ی فراوان، ورزش‌های خطرناکی انجام می‌دهد و در یک حادثه تمام زندگی‌اش دچار تغییر می‌شود. اما بعد از ورود لوئیسا کلارک که دختری بیست و شش ساله و از طبقه کارگر جامعه است که چند روزی است شغل هفت ساله‌اش در یک کافه‌ی محلی را از دست می‌دهد، به زندگی شخصیت مرد داستان همه چیز در زندگی او رنگ تازه می‌یابد و... .
این کتاب در ایران اولین‌بار توسط مریم مفتاحی ترجمه و توسط نشر آموت چاپ شد. این کتاب دوباره در سال ۱۳۹۵ توسط انتشارات جامی و با ترجمه‌ی شیدا رضایی چاپ گردید.

فروغ فرهیجوجو مویز
جوجو مویز جوجو مویز (به انگلیسی: Jojo Moyes) (متولد ۴ اوت سال ۱۹۶۹ در لندن، انگلستان) روزنامه‌نگاری انگلیسی است که از سال ۲۰۰۲ به نوشتن رمان‌های عاشقانه مشغول است.

کتاب صوتی

نوار
نوار
لینک خرید از نوار

قسمتی از کتاب

وقتی وارد دنیای جدیدت می‌شوی، اولش کمی احساس ناراحتی خواهی کرد. آدم‌ها وقتی از منطقه‌ی امن خودشان بیرون می‌آیند، همیشه احساس سردرگمی می‌کنند.

ارسال دیدگاه

 F_abbasi

F_abbasi

داستان درباره دختری به اسم لوئیزا کلارک که به استخدام خانواده ترینر درمیاد تا از پسرشون ویل ترینر که چند سال پیش تصادف کرده و فلج شده و تصمیم داره خودشو بکشه نگهداری کنه و در اصل اونو از این تصمیم منصرف کنه.
چیزی که جالبه تلاش های لو برای شاد کردن ویل است.
ترجمه اش هم روان و خوبه.
.
.
#کتاب_ناتمام

1399-01-09
 Sepid

Sepid

کتاب من پیش از تو اثر جو جو مویز، کتابی بسیار زیبا و جذاب و خواندنی است.داستان در مورد زندگی مرد جوان و ماجراجویی است که در یک حادثه تمام زندگی‌اش دچار تغییر می‌شود. اما بعد از ورود لوئیزا کلارک که دختری بیست و شش ساله و از طبقه کارگر جامعه است و چند روزی است شغلش را در یک کافه‌ی محلی را از دست داده ، به زندگی شخصیت مرد داستان همه چیز در زندگی او رنگ تازه می‌یابد و اتفاقات بسیار جذابی رخ میدهد.

1398-12-17