فیلتر کتاب

(نوشتن یک کلمه از عنوان کافیست)

لک لک بوک

برترین کاربران کتاب

پس از تو

ادبیات

مترجم : فاطمه امینی

پس از تو (After You)
جوجو مویز (Jojo Moyes) (متولد ۴ اوت ۱۹۶۹) نویسنده و روزنامه‌نگاری انگلیسی‌ست که از سال ۲۰۰۲ به نوشتن رمان‌های عاشقانه مشغول است. رمان «من پیش از تو» به قلم جوجو مویز در صدر پرفروش‌های نیویورک تایمز قرار دارد.
رمان «پس از تو» در سال ۲۰۱۵ در ادامه‌ی رمان پرفروش «من پیش از تو» توسط جوجو مویز نوشته شده و به همان اندازه مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است. در ایران این کتاب اولین بار در سال ۱۳۹۵ توسط مریم مفتاحی ترجمه شد و نشر آموت آن را روانه بازار کرد، این ترجمه بارها تجدید چاپ شده است. اما مترجمان دیگری از جمله ملیحه وفایی (الینا)، شیدا رضایی (مصدق)، امین سلاجقه (متن دیگر)، لی‌لی قاسمی (برات علم)، مسعود هاشمی (آسو)، فرزام حبیبی اصفهانی (آتیسا)، مهدی صائمی (پر)، محمدجواد نعمتی (فانوس دانش) و فاطمه امینی (شاپیگان کتاب) هم این کتاب را ترجمه و منتشر کرده‌اند.
مویز می‌گوید: «من قصد نداشتم که ادامه‌ای بر ماجراهای داستان من پیش از تو بنویسم، اما کار روی یک متن سینمایی و خواندن حجم انبوهی از توئیت‌ها و ایمیل‌های به اشتراک گذاشته شده، مرا متوجه این موضوع کرد که این مسئله تبدیل به سؤال روزانه‌ی اغلب مخاطبین شده که لو (لوئیزا - شخصیت اول رمان) پس از آن ماجراها با زندگی خودش چه کرد؟»
کتاب پس از تو، به هجده ماه پس از مرگ ویل (شخصیت اول مرد، در کتاب «من پیش از تو») برمی‌گردد. با لوئیزا در وضعیتی روبرو می‌شوید که از طرفی با غم از دست دادن ویل و از طرف دیگر با عذاب وجدان ناشی از کمک به او برای پایان دادن به حیاتش دست و پنجه نرم می‌کند. لوئیزا دچار افسردگی شده، حال آنکه ماه‌ها قبل به ویل قول داده بود که تمام تلاش خود را بکند تا زندگی هیجان‌انگیز و شیرینی را تجربه کند. لوئیزا که بعد از مرگ ویل به لندن آمده و در کافه‌ی فرودگاه مشغول به کار است، مدام درگیر خاطرات ویل است و در ذهنش با او گفت‌وگو می‌کند. داستان به همین صورت پیش می‌رود تا اینکه اتفاق عجیبی در زندگی لوئیزا رخ می‌دهد، اتفاقی که زندگی او را به حاشیه می‌برد.
لوئیزا که اینک تحول عظیمی در او رخ داده است، با تجربه جدیدی روبه‌رو می‌شود و شرایط به گونه‌ای رقم می‌خورد که یک بار دیگر در آزمون زندگی شرکت می‌کند و بر سر دوراهی می‌ایستد. در نهایت مجبور می‌شود انتخابش را انجام داده و بزرگترین تصمیم زندگی‌اش را بگیرد...

الهه ملک محمدی

داستان‌های انگلیسی - قرن ۲۰م.جوجو مویز
جوجو مویز جوجو مویز (به انگلیسی: Jojo Moyes) (متولد ۴ اوت سال ۱۹۶۹ در لندن، انگلستان) روزنامه‌نگاری انگلیسی است که از سال ۲۰۰۲ به نوشتن رمان‌های عاشقانه مشغول است.

کتاب صوتی

نوار
نوار
لینک خرید از نوار