فیلتر کتاب

(نوشتن یک کلمه از عنوان کافیست)

لک لک بوک

برترین کاربران کتاب

خداحافظ گاری کوپر

ادبیات

مترجم : سروش حبیبی

کتاب «خداحافظ گاری کوپر» اثر «رومن گاری» (۱۹۱۴ - ۱۹۸۰) رمان‌نویس انگلیسی لیتوانیایی – فرانسوی است. رومن گاری در ابتدا این کتاب را در سال ۱۹۶۵ به زبان انگلیسی و با نام «ولگرد اسکی‌باز» نوشت، اما در سال ۱۹۶۹ ترجمه فرانسوی آن را مجدداً بازنویسی و تحت عنوان «آدیو گاری کوپر» منتشر کرد. کتاب پیش رو ترجمه‌ای از نسخه‌ی فرانسوی آن است که درسال ۱۳۵۱ در ایران به چاپ رسید. «خداحافظ گری کوپر» تاکنون به اکثر زبان‌های زنده دنیا ترجمه و با استقبال خوبی مواجه شده است. در سال ۱۹۷۱ نیز فیلمی با اقتباس از این کتاب ساخته شد که در آن «زالمن کینگ» و «شارلوت رمپلینگ» ایفای نقش کردند.رومن گاری
رومن گاری رومن گاری نویسنده، فیلم‌نامه‌نویس،کارگردان، خلبان در جنگ جهانی دوم و دیپلمات فرانسوی ۸ مه ۱۹۱۴ در روسیه بدنیا آمد.

کتاب صوتی

نوار
نوار
لینک خرید از نوار

ارسال دیدگاه

 Ziba_Heidari

Ziba_Heidari

لنی خود را تسلیم کرد. دیگر از اصول اخلاقی‌اش خسته شده بود. آدم که تموم زندگیش نمی‌تومه زندگی کنه. بعضی وقتها هم باید کوتاه بیاد. خب او را دوست داشت. اینها چیزهایی است که حتی برای بهترین آدمها هم ممکنه پیش بیاد. بعضیها هستند که روی خط عابر پیاده میرن زیر ماشین. آدم آدمه دیگه. همیشه نمیتونه در تلاش بهبود باشه.

1398-11-29